Rozpoczęcie Roku

Gniazdko Rozpoczecie Roku Przedszkolnego

Pierwszy września już za nami, więc wszystkie dzieci oficjalnie stały się Przedszkolakami! Rozpoczęcie Roku Przedszkolnego w Gniazdku – Niepublicznym Ekologicznym Przedszkolu Integracyjnym w Rajsku – ten wyjątkowy dzień obfitował w niespodzianki i wspaniałe zabawy. A wszystko zaczęło się od uroczystego powitania przedszkolaków i ich rodziców, przez Panią Dyrektor, Magdalenę Białostocką w sali pełnej kolorowych balonów.

Każde dziecko otrzymało Odznakę Przedszkolaka, oraz wzięło udział w tworzeniu pamiątkowego obrazu: pomalowaną farbką rączkę odcisnęło na płótnie. Okazało się to tak ciekawe, że nawet rodzice postanowili odbić swoje dłonie! Następnie nadszedł czas na puszczanie Balonów Życzeń. Zarówno dzieci, jak i rodzice wypuścili w powietrze balony z helem i pomyśleli życzenia. Po tylu atrakcjach wszyscy zgłodnieli, więc udali się do Grill Chatki aby upiec kiełbaski. Nie był to jednak koniec zabaw. Panie Nauczycielki zaplanowały dla wszystkich kolejne atrakcje. Przedszkolaki dostały zadanie specjalne! Na placu zabaw ukryte zostały znaczki przedszkolne. Jako, że za znalezienie swojego znaczka przewidziana była nagroda, każdy przedszkolak wyruszył na poszukiwania. Kiedy już każdy znalazł swój znaczek, otrzymał wielki róg obfitości wypełniony po brzegi najróżniejszymi smakołykami.

Tags:,

Trackback from your site.

Komentarze (2)

 • AniaqS

  |

  Witam,
  po zapoznaniu się z ofertą i galerią przedszkola zaczynam żałować,że mój syn już jest dorosły..:) Na szczęście radość uczęsczania na Wasze zajęcia ma moja siostrzenica. Misja i to co proponujecie dzieciom i ich rodzicom to najlepsze co może spotkać małego człowieka. Jestem szczęśliwa, że Michelle znalazła się w gronie Waszych podpiecznych bo dajecie nie tylko zabawę, naukę i bezpieczeństwo ale rónież dbacie o zdrowie i zadowolenie naszych małych skarbów. Na zdjęciach w Waszej galerii widać uśmiechy nie tylko dzieci ale i opiekunek, co świadczy o tym, że każdy spełnia się w swej roli a to daje nam- zatroskanym rodzinom, pewność co do fachowości opieki nad maluszkami. Pozdrawiam serdecznie- ciocia Ania.

  Reply

 • Karolina

  |

  Jako rodzic byłam pod wrażeniem organizacji pierwszego dnia w przedszkolu mojego przedszkolaka.Super atmosfera.Brawo dla Pań i małych debiutantów :)

  Reply

Skomentuj

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
6:30 - 16:30


tel. 33 843 08 41
Formularz kontaktowy
Dojazd


Gniazdko - Niepubliczne Ekologiczne Przedszkole Integracyjne w Rajsku / Copyrights 2014 / Fundacja Bliżej Człowieka