Pasowanie na Przedszkolaka

pasowanie

Oficjalnie przedstawiamy Państwu nasze Przedszkolaki!

Dzisiejszy dzień był wyjątkowy dla naszych Maluchów. I to z wielu powodów. Po pierwsze, odwiedzili nas Rodzice, po drugie, dzieciaki po raz pierwszy występowały przed publicznością, a po trzecie, każdy został pasowany na Przedszkolaka. Ale po kolei..
Więcej zdjęć

Już od rana w przedszkolu panowała wyjątkowa atmosfera. Dzieci nie mogły się doczekać, aż wybije godzina 14.3o, kiedy to mieli zjawić się zaproszeni Rodzice. Każdy po cichu powtarzał słowa piosenek i wierszyków, żeby czasem nie zapomnieć tekstu. Po poobiedniej drzemce zaczęło się wielkie odliczanie  do rozpoczęcia uroczystości. Kiedy już zjawili się wszyscy goście, radość dzieci nie miała granic :) Rodzicom również udzieliła się atmosfera i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występów.

W końcu, do pięknie przystrojonej sali wjechał wesoły pociąg. Przy akompaniamencie ulubionych instrumentów dzieci wykonały dla gości piosenki, wierszyki i zaprosiły rodziców do wspólnej zabawy. Następnie nadszedł czas na zaprezentowanie postępów w nauce języka angielskiego. Przy dźwiękach wesołych piosenek, dzieci pokazały rodzicom, czego zdążyły się już nauczyć. Dumni rodzice wielkimi oklaskami nagrodzili starania naszych przedszkolaków.

Po występach, Pani Dyrektor uroczyście pasowała dzieci na przedszkolaki, a każdy z nich dostał pamiątkowy dyplom. Na zakończenie uroczystości wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek.

Tags:,

Trackback from your site.

Skomentuj

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
6:30 - 16:30


tel. 33 843 08 41
Formularz kontaktowy
Ochrona danych osobowych
Polityka prywatności
Dojazd


Galeria

  • Wpisów nie znaleziono
ZAPISY DO PRZEDSZKOLA
Gniazdko - Niepubliczne Ekologiczne Przedszkole Integracyjne w Rajsku / Copyrights 2014 / Fundacja Bliżej Człowieka